VVM Middelie

Creatieve Zomermarkt 2017

 

Rond de  sfeervolle dorpskern van Middelie, de Brink, zullen  dit jaar circa 65 kramen worden opgesteld.  Rond het Wapen van Middelie, onder de bomen ontstaat er een bijzondere markt in een landelijke Franse sferen. Er wordt een keur aan ambachtelijke producten,  curiosa, sieraden, accessoires, keramiek en lekkernijen  aangeboden.

 

 

Zondag 27 augustus 2017

(van 11.00 tot 16.00 uur)

 

 

 

Speciaal voor de kinderen de ‘’Creatieve Kinder Zomermarkt’’

Er zal ook een kraam vrijgehouden worden voor de creatieve uitspattingen van kinderen, die hun zelfgemaakte creatieve  waren mogen aanprijzen (of ten gehore brengen). Mochten de kraam vol zijn dan kun je natuurlijk aanschuiven met een eigen kraampje of kleedje. Vanaf 10.00 uur mag je komen opbouwen. Vooraf aanmelden kan je op www.vvmmiddelie.nl