VVM Middelie

Paaseieren zoeken op 25 maart 2018

Het jaarlijkse eieren zoeken met de VVM was weer een zeer geslaagd evenement. Zowel de groepen uit de onderbouw als de groepen uit de bovenbouw waren goed vertegenwoordigd. Ondanks de lage temperatuur, waren de weergoden ons goed gezind. Het bleef de hele ochtend droog. Onder het genot van een kop koffie, thee, snaps en de befaamde worteltaart van Mariette Piets moedigde het publiek de kinderen aan. Tijn uit groep 2 vond als eerste het gouden ei en Sem Hagenhoek uit groep 3 had als eerste de vijf verschillende kleuren eieren verzameld. Bij de bovenbouw had Mila uit groep 7 prijs met het gouden ei en Louise Laan en Anna Drost uit groep 5/6 waren het snelst met de vijf gekleurde eieren. De winnaars kregen een cadeaubon. Voor alle kinderen stond er een heerlijke paashaas en een glaasje limonade klaar.

Klik op onderstaande foto om de foto's van 25 maart te bekijken.