VVM Middelie

Creatieve Zomermarkt op zondag 25 augustus 2019

In 2019 is de creatieve zomermarkt op zondag 25 augustus van 11.00 tot 16.00 uur. Een jubileum, want het is de 25e keer. Rond de  sfeervolle dorpskern van Middelie, de Brink, zullen dit jaar weer circa 65 kramen worden opgesteld. Mede dankzij de inzet van marktmeester Jenny komt er weer een keur aan kraamhuurders met hun prachtige waar naar ons dorp. Rond het Wapen van Middelie, onder de bomen, ontstaat er een bijzondere markt in landelijke Franse sferen. Er wordt een breed scala aan ambachtelijke producten, curiosa, sieraden, accessoires, keramiek en lekkernijen aangeboden. Tegelijkertijd is er ook de tentoonstelling van de jaarlijkse Floralia waarbij diverse spelletjes worden georganiseerd. Er zijn ook drie kramen beschikbaar voor kinderen om hun creatieve waar, zelfgebakken koekjes of muzikale kunsten aan te kunnen bieden. De vrijwilligers van de VVM bakken op deze dag de beroemde broodjes hamburger.  

De opbrengst van de Creatieve Zomermarkt wordt gebruikt om een deel van de activiteiten van de VVM te kunnen bekostigen, zoals het paaseieren zoeken, kermisoptocht, spelletjes met kermis, tentennacht, sinterklaasfeest met optocht en de kerstbingo.