VVM Middelie

Een record bij het paaseieren zoeken 2019

Op zondagochtend 14 april 2019 om kwart voor 11 verzamelden alle kinderen uit Middelie zich bij de rode brug voor  het jaarlijkse eieren zoeken met de VVM.  Het zonnetje brak lekker door en alle kinderen stonden te trappelen om het gouden ei te vinden of de vijf gekleurde eieren te verzamelen. De befaamde worteltaart, koffie, snaps en limonade vonden gretig aftrek. De peuters + groep 1 t/m 3 mochten zoeken in het kleine bos en groep 4 t/m 8 op het weiland van Greuter. Dit jaar werd het record door de bovenbouw verbroken. Binnen vijf minuten werd het gouden ei gevonden door Merel de Gier uit groep 7. Het gouden ei bij de onderbouw werd gevonden door de kleine Ilse Beets.  Noortje van Vessem vond als eerste de vijf gekleurde eieren en Sem Laan en Tijm en Mente Wijsman vonden samen de winnende set. De winnaars kregen een cadeaupakket. Voor alle kinderen stond er een heerlijke paashaas en een glaasje limonade klaar.

Klik op onderstaande foto om de foto's van 14 april te bekijken.