VVM Middelie

Prachtige zomeravond met tentennacht 2019

Na maanden voorbereiding door de vrijwilligers en na het opbouwen van het tentennachtterrein, konden we vrijdagmiddag van start. De weergoden waren ons bijzonder goed gezind. Op 21 juni om klokslag half 6 verzamelden zich een grote menigte bij het speeltuinje bij de ijsbaan. Een groep van 50 kinderen uit groep 3 t/m 8 van de OBS Middelie of woonachtig in Middelie werd door hun ouders, opa's, oma's, broertjes en zusjes vaarwel gekust en met tassen vol bagage het tentennachtterrein op gestuurd. Het werd een prachtige zomeravond en een overgetelijke tentennacht.

Op zaterdagochtend om half 9 werden de kinderen weer opgehaald. Moe maar voldaan met een rugzak vol avonturen om thuis over te kunnen vertellen. Wij danken alle kinderen voor hun aanwezigheid en alle vrijwilligers voor hun enthousiaste inzet.

Klik op onderstaande foto voor het fotoalbum van tentennacht 2019.

Heb je vragen of opmerkingen over de foto's of heb je zelf nog tentennachtfoto's voor de website, mail dan naar info@vvmmiddelie.nl.