VVM Middelie

Zonovergoten Creatieve Zomermarkt

Op 25 augustus organiseerden we de 25e editie van de VVM Creatieve Zomermarkt op de Brink bij het Wapen van Middelie. Onder leiding van marktmeester Jenny Hagenhoek was de markt weer prachtig ingedeeld. Standhouders kwamen van heinde en verre met hun interessante marktwaar. Ook de kinderstand was goed bemand met heerlijke lekkernijen en creatieve knutsels. Door het zonnige weer kwamen er veel bezoekers uit de omgeving op de fiets.  Omdat het een feestelijke editie van de zomermarkt was trakteerden we alle standhouders op een gebakje. De bezoekers konden voor een gereduceerd tarief genieten van de traditionele VVM broodjes hamburger. De opbrengst van de standhuur komt ten goede aan de vereniging om nieuwe activiteiten te kunnen organiseren. Namens het hele bestuur van de VVM danken we Jenny Hagenhoek voor haar inzet als marktmeester. Klik op onderstaande foto voor het album van de zomermarkt 2019.

Heb je vragen/opmerkingen over de foto's of heb je zelf nog foto's van de zomermarkt voor onze website, mail dan naar info@vvmmiddelie.nl.