VVM Middelie

Natuurlijk komt Sinterklaas

Sinterklaas komt dit jaar echt wel naar Nederland. En natuurlijk vergeet hij alle kinderen uit de gemeente Edam-Volendam (waar ook Middelie onderdeel van is) niet. Door de Corona maatregelen kunnen we Sinterklaas dit jaar niet met z'n allen aan de waterkant welkom heten en bij het Wapen van Middelie kunnen we ook niet op bezoek (gelukkig mag Sinterklaas dit jaar nog wel bij Lisa in het café slapen). Filmppiet zal de intocht dit jaar voor ons filmen zodra Sinterklaas in Volendam aankomt. Deze 'live' uitzending kan iedereen op 15 november om 17.30 uur zien via kanaal 39 van Ziggo of via de website van rtvlove.nl. Om 19.00 uur wordt de uitzending van filmpiet herhaald.

Er blijven dit jaar best wel veel pieten in Spanje achter in het kasteel in Spanje. Zij komen dus niet naar Nederland. Sinterklaas bekijkt hoe hij het pietentekort moet oplossen. Maak je niet druk, want Middelie slaat hij zeker niet over.