VVM Middelie

VVM Spelletjesdag op zondag 22 augustus 2021

 

Zondag 22 augustus is het zover: DE VVM ZOMER SPELLETJESDAG!

Door de Coronamaatregelen moeten we de Tentennacht nog een jaartje uitstellen. En door de slechte weersomstandigheden kon de spelletjesavond van 18 juni helaas niet doorgaan. Als alternatieve activiteit organiseert de VVM dit jaar een Zomer spelletjesdag. Deelname is voor alle kinderen die op school zitten in Middelie of wonen in Middelie uit groep 3 t/m 8 (kinderen die 23 augustus in groep 3 starten mogen ook meedoen). Voor deze laatste dag van de schoolvakantie heeft het bestuur van de VVM weer een aantal leuke activiteiten in petto, waaronder leuke groepsspelletjes, waterpret en gezamenlijk eten.

Hoe kun je je opgeven?

Door het inschrijfformulier in te vullen en uiterlijk 30 julii in te leveren bij het Edammerdijkje nr. 19 of Middelie nr. 80. Je ouders kunnen het formulier ook inscannen en mailen naar info@vvmmiddelie.nl of appen naar Gerie Bootsman (06-26174358) of Mariëlle Bakker (06-19262127). Heb je nog geen inschrijfformulier? Vraag deze dan via mail of app aan. Had je je al opgegeven voor 18 juni en je wilt 22 augustus graag meedoen? Dan hoeft je niets te doen. Kun je toch niet op 22 augustus, meld je dan af.

Hoe laat en waar word je verwacht?

Je wordt op zondag 22 augustus om 12:30 uur verwacht bij het speeltuintje voor de ijsbaan, tegenover Middelie 111. Je ouders zullen je in de speeltuin afzetten en kunnen helaas niet met je het ijsbaanterrein mee op lopen.

Wat moet je zeker meenemen?

Schoenen of sandalen waar je goed mee kan rennen, kleding waar je lekker in kan bewegen en een handdoek + zwemkleding.

Wanneer ga je weer naar huis?

Je ouders kunnen je zondagavond om 18.30 uur weer komen ophalen bij het speeltuintje voor de ijsbaan, tegenover Middelie 111. Je hebt dan al gegeten.

Heb je nog vragen?

Bel dan even met Gerie Bootsman (06-26174358) of Mariëlle Bakker (06-19262127).

Alvast een fijne zomervakantie. Tot zondag 22 augustus!!!