VVM Middelie

Tropische temperaturen tijdens de VVM Tentennacht 2023

Op vrijdag 7 juli verzamelden 56 kinderen en hun ouders zich in het speeltuintje bij de ijsbaan. Om half 6 kwamen alle kinderen bepakt en bezakt het terrein op. We hadden ontzettende mazzel met het mooie weer. Er was een avondvullend programma met gezamenlijk eten, spelletjes, springkussen en de nachtspeurtocht. Met hulp van QR-codes onderwerg moesten de kinderen de route door de weilanden van het dorp lopen op zoek naar de oplossing van de speurtocht. Dit jaar waren alle kinderen bijzonder vroeg op. Bij het krieken van de dag zaten alle kinderen bij het kampvuur. En rond half 7 werden de ontbijtjes al geserveerd. Dankzij de inzet van een grote groep vrijwilligers hebben we weer onvergetelijke herinneringen kunnen maken.

klik op de foto voor het album Tentennacht 2023.