VVM Middelie

Sinterklaas in Middelie! 2011

ZIE GINDS KOMT DE (STOOM)BOOT UIT SPANJE AL AAN

HIJ BRENGT ONS SINT NICOLAAS, IK ZIE HEM AL STAAN

Zondag 13 december 2011 kwam Sinterklaas weer aan in Middelie. Na een mooie tocht met prachtig weer vanuit Edam, legde de Sint zijn boot aan bij de overhaal in Middelie. Na te zijn verwelkomd door de burgemeester, ging iedereen te voet naar 't Wapen van Middelie. Hier stond de stoel voor Sinterklaas klaar en konden de kinderen zitten op de banken om te luisteren naar wat Sinterklaas te vertellen had. Sinterklaas had in zijn grote boek van verschillende kinderen wat te vertellen. En na verschillende kinderen op het podium te hebben verwelkomd, de kinderen hebben zien dansen en zingen en de Pieten veel snoepgoed te hebben laten uitdelen, vertrok Sinterklaas om aan de gang te gaan om allerlei cadeaus te gaan laten klaarmaken. Het was een gezellige drukte met veel kinderen, Sinterklaas was tevreden.Klik op de foto om alle foto's van de dag te bekijken.