VVM Middelie

Creatieve Zomermarkt 2015

Op zondag 30 augustus wordt op het plein rondom het Wapen van Middelie van 11:00 - 16:00 de creatieve zomermarkt gehouden.

Deze markt wordt dit jaar voor de 21 keer georganiseerd door de VVM.

Er staan 65 gezellig ingerichte kramen klaar met (vooral handgemaakte) cadeau artikelen, sieraden, kraamcadeaus, kaarten, meubeltjes, lifestyle, brocante, kunst, vilt, woon/tuin artikelen en delicatessen. Ook dit jaar zijn er weer veel nieuwe creatievelingen bijgekomen. Kortom er is voor iedereen iets unieks te vinden. We proberen ons van andere markten te onderscheiden door de vooral zelfgemaakte, originele en unieke artikelen aan te bieden. In het wapen van Middelie staan de planten van de Floralia tentoongesteld en worden spelletjes gespeeld.

 

En natuurlijk zal de VVM ook dit jaar onze overheerlijke broodjes hamburger verkopen.