VVM Middelie

Creatieve zomermarkt en Floralia 2012

 Zondag 26 augustus 2012 -  Op zondag 26 juli hebben we weer onze jaarlijkse creatieve zomermarkt gehad. Dit deden we gelijk en samen met de Floralia gedaan, een prima samenwerking trouwens. En wat traditie begint te worden is de vele regen. Maar dat deerde ons niet en samen met onze marktmeester Jacoline hebben we besloten het door te laten gaan. Gelukkig maar want uiteindelijk zijn er nog veel bezoekers geweest op de markt (tussen de soms extreme buien door).

 

  

Voorbeeld van standinhoud Creatieve Markt (l) en het Rad van Fortuin van de Floralia (r)

 

Met weer 60 kramen met veel verschillende creatieve produkten en een kraam voor kinderen en de VVM-hamburgers (allemaal uitverkocht) had de bezoeker toch wat te bekijken en te eten. De standhouders waren desondanks de regen gemiddeld tevreden en het verkeer moest weer worden geregeld omdat er auto's tot buiten het dorp stonden geparkeerd. We hebben nu drie jaar achtereen regen, dus volgend jaar gaan we uit van zonneschijn en zal het dorp vol staan met fietsen.

 

 Zie hieronder de diapresentatie van alle foto's.
(LET OP: Applegebruikers kunnen deze niet bekijken daar Apple Flash niet ondersteunt. Klik dan HIER)