VVM Middelie

Aankomst Sinterklaas in Middelie 2012

Het was prachtig weer op zondag 18 november. Het was dan ook druk op de Overhaal. Jong en oud wachtten in spanning af of de Sint dit jaar weer naar Middelie zou komen.
Na een poosje kwamen er al een aantal Pieten te voorschijn. Twee pieten op een vrolijk versierde tandem en een aantal pieten te voet. Ook arriveerde er een prachtige lichtblauwe oldtimer (Cadillac convertible 67) met een paar pieten. Tijdens het wachten was er gelukkig de Zeevang fanfare die gezellige sinterklaasdeuntjes inzette zodat de kinderen de Sint zingend konden opwachten. Ook was er koffie en thee voor de ouders en arriveerde de burgermeester en de wijkagent. In de verte kwam een versierde boot richting Middelie en ja hoor: daar zat de Sint op met nog meer Pieten. Na een welkomstwoord door de burgermeester ging de Sint met zijn hoofdpiet en de burgermeester in de oldtimer de sgtoet voorop naar 't Wapen van Middelie. Daar bouwden de pieten een feestje met de kinderen en kwamen een aantal kinderen naar voren om een liedje voor de Sint te zingen of een tekening te geven. De Sint heeft het natuurlijk druk in deze tijd dus moest hij er weer vandoor om andere kinderen te gaan begroeten.
 
 Zie hieronder de diapresentatie van alle foto's.
(LET OP: Applegebruikers kunnen deze niet bekijken daar Apple Flash niet ondersteunt. Klik dan HIER)