VVM Middelie

Creatieve Zomermarkt 2014

Zondag 31 augustus 2014 - Terugblik op de Creatieve Zomermarkt van 2014

Zondag 31 Augustus de jaarlijkse creatieve zomermarkt.

Het is nog vroeg, namelijk 6:30 uur als de marktkramen worden geleverd.

Wat kunnen die mannen hard werken. Binnen iets meer dan een uur staan er 60 kramen rondom het Wapen van Middelie opgesteld. Dan kan het inrichten van de kramen beginnen. De eerste standhouders zijn er al vroeg.

Rond de klok van 11 uur gaat de 20ste Creatieve zomermarkt van start.

Er was dit jaar ook weer aan de kinderen gedacht, die konden ook hun creativiteit laten zien. Zo waren er loombandjes en heerlijke Drentse kniepertjes Het is al snel gezellig druk en over de markt hangt de geur van heerlijke gebakken hamburgers en die worden dan ook goed verkocht.

Rond het middaguur komen er twee accordeonspelers een gezellig deuntje spelen. Er hangt een gezellige sfeer zowel buiten als binnen waar de Floralia diverse spelletjes heeft en natuurlijk het rad van avontuur met showmaster Piet Garms. De standhouders zijn tevreden wat ze verkocht hebben en wij als vereniging zijn ook tevreden. De ingekochte hamburgers zijn op.

Alles bij elkaar dus weer een geslaagde markt.